Sözcü Plus Giriş

Orkun Işıtmak kimdir? En İyi Youtuber Altın Kelebek ödülünü kazanan Orkun Işıtmak kimdir?

Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 45. Altın Kelebek ödül törenlerinde En İyi Youtuber seçilen Orkun Işıtmak merak konusu oldu. Altın Kelebek ödüllü Orkun Işıtmak hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Güncellenme: 23:53, 09/12/2018
Orkun Işıtmak kimdir? En İyi Youtuber Altın Kelebek ödülünü kazanan Orkun Işıtmak kimdir?

Her yıl düzenlenen Altın Kelebek törenlerinde bu yıl da birçok isim ödül kazandı. Altın Kelebek ödülü kazananlar arasından en dikkat çeken isimlerden biri de Orkun Işıtmak oldu. Yılın En İyi Youtuber’ı dalında yarışan Orkun Işıtman kazanan isim oldu. Peki, Orkun Işıtmak kimdir? Orkun Işıtmak kaç yaşında?

ORKUN IŞITMAK KİMDİR?

1996 yılında İzmir'de dünyaya gelen Orkun Işıtmak, İstanbul Üniversitesinde, İtalyan Dili ve Edebiyatı okuyor. Birkaç yıl önce oyun videoları ile tanınmaya başlayan Işıtmak, YouTube'ta 3,5 milyondan fazla bir abone sayısına ulaşarak büyük bir başarıya imza attı.

Günden güne abone sayısını artıran genç YouTuber, diğer fenomenlerle de videolar çekerek kanalını ve abone sayısını iyice genişletti. Işıtmak, en gelecek vaad eden YouTuber yıldızları arasında gösteriliyor.