Özgü Namal’ın eşi Ahmet Serdar Oral hayatını kaybetti

Oyuncu Özgü Namal'ın eşi Ahmet Serdar Oral son yolculuğuna uğurlandı. Kanlıca Mezarlığı'na defnedilen eşinin mezarına "Biricik eşim ve babamız" mesajının yazılı olduğu çelengi koyduran Özgü Namal, evde çocuklarının yanında olmasından ötürü cenaze törenine katılamadı.

Özgü Namal’ın eşi Ahmet Serdar Oral hayatını kaybetti

4 yıl önce oyunculuğu bırakarak Muğla’nın Köyceğiz ilçesine yerleşen Özgü Namal’ın (42) eşi Ahmet Serdar Oral (53) dün kalp krizi geçirdi.

Çocuklarının bakıcısının fark etmesi üzerine Köyceğiz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Oral, hayatını kaybetti.

CENAZE TÖRENİNE KATILAMADI

Serdar Oral’ın cenazesi toprağa verilmek üzere İstanbul’a götürüldü. Kanlıca Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanan Oral’ın cenaze törenine Özgü Namal’ın çocuklarından dolayı katılamadığı öğrenildi.

TV100’ün haberine göre, Namal eşinin mezarına “Biricik eşim ve babamız” mesajının yazılı olduğu çelenk koydurdu.

Özgü Namal’ın eşi Ahmet Serdar Oral

KÖYCEĞİZ’E YERLEŞMİŞTİ

Özgü Namal 2013-2014 arasında ‘Merhamet’ adlı dizinin ardından nefes terapisti Ahmet Serdar Oral ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bu aşkla birlikte hayatını değiştiren Özgü Namal oğlu Nefes (5) ile kızı Elem Su'yu (3) dünyaya getirmişti.

Ardından Muğla Köyceğiz’e yerleşen çift, doğayla iç içe bir yaşam sürüyordu.

SERDAR ORAL KİMDİR?

Ahmet Serdar Oral, 2006 yılında Sun Vital Solaryum’un genel müdürlüğünü yaptı. Daha sonra kendisi farklı bir hayat tarzını seçti ve Fethiye’ye yerleşti. Burada uzun süre yoga ve nefes dersleri ile ilgilendi. İki evlilik yapan Oral’ın toplam 3 çocuğu bulunuyor.