Anthony Bourdain’in 20 yıllık yapımcısı ünlü şefin sır ölümüyle ilgili konuştu

Anthony Bourdain'in uzun süredir yapımcısı olarak çalışan Tom Vitale, ünlü şefin intihar ederek öleceğini bir milyon yıl düşünse aklına gelmeyeceğini söyledi.

Anthony Bourdain’in 20 yıllık yapımcısı ünlü şefin sır ölümüyle ilgili konuştu

Bourdain ile ilk kez 26 yaşındayken çalışmaya başlayan 44 yaşındaki Tom Vitale, eski şefle geçirdiği zamanı kaleme aldığı “In The Weeds” adlı kitabında şefle ilgili ilginç detaylara yer verdi.

Dünyayı dolaşan birbirinden farklı mutfakları televizyona taşıyan Bourdain, 8 Haziran 2018’de Fransa’da “Parts Unknown”un çekimleri sırasında 61 yaşındayken kendini astı. Bourdain, arkasından hiçbir not da bırakmadı.

Vitale, kitap için Bourdain’in son kız arkadaşı İtalyan oyuncu Asia Argento ile de konuştu. Ölümünden birkaç gün önce, Argento’nun bir adamı öptüğü ve kucakladığı fotoğraflar yayınlandı ve bazıları bunun Bourdain’in intiharına neden olduğu sonucuna vardı. Argento ise verdiği bir röportajda suçlamayı şiddetle reddetti ve hem kendisinin hem de Bourdain’in başkalarıyla da görüştüğünü açıkladı.

Vitale konuyla ilgili, “Medyada bunun için çok eleştiri aldı. Kimsenin gerçekten tetiği çektiğini düşünmüyorum” dedi.

Vitale, üç yıl öncesine göre daha iyi durumda olduğunu ancak yine de eski patronunun ölümünü hâlâ atlatamadığını açıkladı: “Bunun gerçekten üstesinden gelebileceğim bir şey olduğundan emin değilim” diye itiraf etti.

Dünyaca ünlü şef Anthony Bourdain intihar etti İlginizi Çekebilir Dünyaca ünlü şef Anthony Bourdain intihar etti Özgürlüğü için gün sayan Britney Spears'tan çıplak paylaşım İlginizi Çekebilir Özgürlüğü için gün sayan Britney Spears'tan çıplak paylaşım Tim Cook 10 milyon dolarlık ev aldı, Kourtney Kardashian'ın komşusu oldu İlginizi Çekebilir Tim Cook 10 milyon dolarlık ev aldı, Kourtney Kardashian'ın komşusu oldu