Dünyanın en küçük milyarderinin lüks hayatı: Henüz 10 yaşında malikanesi ve son model Bentley’i var

Nijerya'da yaşayan ve babası ülkenin sosyal medyada en ünlü ismi olan Muhammed Aval Mustafa yani bilinen adıyla Mompha Junior dünyanın en küçük milyarderi unvanına sahip olurken, İngiliz basını küçük çocuğun lüks hayatını mercek altına aldı.

Dünyanın en küçük milyarderinin lüks hayatı: Henüz 10 yaşında malikanesi ve son model Bentley’i var

Gerçek adı Muhammed Aval Mustafa olan ancak Mompha Junior ismiyle tanınan 10 yaşındaki çocuk dünyanın en genç milyarderi olurken, İngiliz basını küçük çocuğun lüks hayatını manşetlere taşıdı.

Mustafa, lüks arabalara ve kocaman bir malikaneye sahip. Babasının 6 yaşındayken hediye ettiği, Dubai’de bulunan lüks bir malikanede yaşıyor ve garajında Bentley, Lamborghini gibi lüks araçlar yer alıyor.

Mustafa’nın servetini 12 milyon sterlinden (265 milyon TL) fazla olduğu tahmin ediliyor.

Mustafa, Nijerya'nın internet ünlüsü İsmailia Mustafa'nın oğlu. Mustafa’nın babası da aynı oğlu gibi, son derece lüks bir hayat sürüyor. Mustafa’nın servetinin 12 milyon sterlinin (265 milyon TL) üzerinde olduğu iddia edildi. Bu rakam, Nijerya’da altı milyar Nijerya Nairası’na karşılık geliyor ve onu milyarderler kulübünün en genç üyesi yapıyor.

Mustafa, gösterişli hayatını Instagram’dan yayınlamayı da ihmal etmiyor. Gucci, Versace, Fendi gibi lüks markalar tercih eden Msutafa’nın kıyafetleri bile bazen milyon TL’leri bulabiliyor.

Mustafa, sosyal medya takipçilerine Lamborghini Aventador ve krem rengi Bentley Flying Spur gibi son model araçların önünde verdiği pozlarla da tanınıyor. 10 yaşındaki çocuk, bazen küçük kız kardeşi Fatima ile de kamera karşısına geçtiği anları paylaşıyor.

İsmail Mustafa da tıpkı oğlu gibi lüks hayatını paylaşmayı seven isimlerden. Ülkenin en çok takip edilen Instagram hesaplarından birine sahip olan İsmail Mustafa, özel uçağı ve yatında da paylaşımlar yapıyor.

Küçük çocuk, gelirinin büyük kısmına babası sayesinde sahip. Ancak kendi Instagram hesabı ve yaptığı reklam anlaşmaları sayesinde de her yıl milyonlarca dolar kazandığı biliniyor.

Dünyanın en zengin 10 insanı 6 ayda 250 milyar dolar kaybetti İlginizi Çekebilir Dünyanın en zengin 10 insanı 6 ayda 250 milyar dolar kaybetti Asya'nın en zengin kadını, servetinin yarısından fazlasını kaybetti İlginizi Çekebilir Asya'nın en zengin kadını, servetinin yarısından fazlasını kaybetti Forbes, dünyanın en zengin 10 sporcusu listesini güncelledi! Messi, Ronaldo, LeBron... İlginizi Çekebilir Forbes, dünyanın en zengin 10 sporcusu listesini güncelledi! Messi, Ronaldo, LeBron...
Loading...