Justin Bieber’ın başörtüsü sosyal medyada gündem oldu

Ünlü pop yıldızı Justin Bieber, ABD'de verdiği son konserinde kıyafet tercihleriyle gündem oldu. Sahneye başörtüsü ile çıkan Bieber, 'Müslümanlarla alay etmekle' suçlandı.

Justin Bieber’ın başörtüsü sosyal medyada gündem oldu

Son dönemin en popüler isimlerinden Justin Bieber, ABD’nin Utah kentinde verdiği konserinde sahneye başörtülü çıktı. Bieber’ın başörtülü fotoğrafları internette büyük yankı uyandırırken, özellikle Müslüman ve Arap ülkelerden tepki geldi.

Middle East In 24’te yer alan bir habere göre Bieber, “İslam ve Müslümanlarla dalga geçtiği” iddiasıyla eleştirildi. Medya kuruluşu, şarkıcının, dün sosyal medyada performans sergilediği fotoğraf ve videoların dolaşmaya başlamasından kısa bir süre sonra çok fazla eleştiri aldığını bildirdi.

Bazı Müslüman toplumlar Bieber’ın giyiminden rahatsız gibi görünürken, bazı kullanıcılar da Grammy ödüllü şarkıcının görüntüsüyle dalga geçti. Bieber’a ‘habibi’ (Arapça’da arkadaş anlamına gelen sözcük), anane, nene, Arap Justin gibi lakaplar takıldı.

27 yaşındaki yıldız, başörtülü görüntülerini kendi Instagram hesabından da yayınladı. Özel yaşamıyla da sık sık gündeme gelen yıldız şarkıcı tepkiler ve neden böyle bir tercihte bulunduğu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Justin Bieber ve Hailey Baldwin: 'Birbirimiz için savaşacağız' İlginizi Çekebilir Justin Bieber ve Hailey Baldwin: 'Birbirimiz için savaşacağız' Alec Baldwin'in görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i öldürdüğü olayda yeni detaylar: Set ekibini ikna etti İlginizi Çekebilir Alec Baldwin'in görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i öldürdüğü olayda yeni detaylar: Set ekibini ikna etti Hollywood'da facialar bitmiyor: Indiana Jones film ekibinden 1 kişi öldü İlginizi Çekebilir Hollywood'da facialar bitmiyor: Indiana Jones film ekibinden 1 kişi öldü
Loading...