Sözcü Plus Giriş

Rosier Beşiktaş’ta kalmak için teklifleri bir bir reddetti

Rusya kulüpleri Spartak Moskova ve Dinamo Moskova ile Fransa’dan Marsilya’nın yaptığı tekliflere olumsuz yanıt veren Fransız yıldız, “Sadece Beşiktaş’ta oynarım” dedi.

Güncellenme: 09:03, 06/06/2021
Rosier Beşiktaş’ta kalmak için teklifleri bir bir reddetti

SPORTİNG Lizbon'dan kiralık olarak geldiği Beşiktaş'ta formunun zirvesine çıkan Valentin Rosier'in Kara Kartal aşkı bir başka… Rosier'in siyah-beyazlılarda gösterdiği performansla Sporting Lizbon'a, Spartak Moskova, Dinamo Moskova ve Marsilya 5 milyon Euro üzerinde teklif yaptı. Fransız sağ bekin menajeri Stephane Canard, Portekiz basınına yaptığı açıklamada oyuncusunun Beşiktaş'tan başka bir kulüpte oynamayı istemediğini söyledi.

KARARINI VERDİ

24 YAŞINDAKİ oyuncu, Beşiktaş yönetiminin Sporting ile yaptığı görüşmeleri yakından takip ediyor. Menajerine “Başka kulüp olmaz, görüşmem” diyerek noktayı koyan Rosier, siyah-beyazlı kulüpten gelecek haberi bekliyor. 1 yıldır ülkemizde bulunan Fransız futbolcu, Türkiye'yi çok seviyor. Yakın arkadaşlarıyla tatilini Bodrum'da sürdüren Rosier, Türkiye'de Beşiktaş'tan başka bir takımda oynamayacağını belirtip yaşamını ülkemizde sürdürmek istiyor.

İlginizi ÇekebilirBeşiktaş, Diego Costa'yı bütçeye uydurmaya çalışıyorBeşiktaş, Diego Costa'yı bütçeye uydurmaya çalışıyor