Reklamsız Sözcü

Soyak Konforia satışa çıktı

5 bin konuttan oluşan Soyak Konforia'nın ilk etabı satışa sunuldu

android-time 15:20 22 Aralık 2015
Soyak Konforia satışa çıktı
5 bin konuttan oluşan Soyak Konforia'nın ilk etabı satışa sunuldu

Soyak deneyimiyle İstanbul'un geleceği en parlak bölgesi Kuzey Bahçeşehir'de hayata geçecek olan proje, Bahçeşehir göletten 7-8 dakika uzaklıkta, 3. Köprü bağlantı yolları ve 3. Havaalanı projesine yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor.

İstanbul'un yeni merkezinde satışa sunulan Soyak Konforia, 5 bin konuttan oluşuyor. Hızlı tren istasyonu ve metro durağına yakınlığıyla da dikkat çeken Soyak Konforia, enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanlarının da içinde bulunduğu geniş bir bölgeye yayılıyor.

LEED Yeşil Bina Sertifikası'na uygun bina kriterleri ile İstanbul'un ilk mega yeşil projesi Soyak Konforia, özellikle 2+1 ve 3+1 daireler, ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ekim ayında satışa sunulan projenin ilk etabının üçte biri kısa sürede satıldı.

İlk etabında 271 adet konut bulunan Soyak Konforia'da, 58 m2 1+1 daireler, 90 m2 2+1 daireler, 120 m2 3+1 daireler ve 193 m2 4+1 dairelerin yanı sıra dubleks ve bahçeli daire alternatifleri de dikkat çekiyor.

Kuzey Bahçeşehir'de sitede yaşamanın tüm ayrıcalıklarını sunan Soyak Konforia'da 1+1 daireler 184 bin TL'den, 2+1 daireler 289 bin TL'den, 3+1 daireler 351 bin TL'den, 4+1 daireler ise 650 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. İlk etabı Eylül 2017'de teslim edilecek olan projede %1 KDV avantajıyla uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor. Farklı ödeme planlarına yer verilen ve %10 peşinatla konut alınabilen Soyak Konforia'da banka kredili alım imkanı dışında; 24 ay özel Soyak Finansmanı da dikkat çekiyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more