Reklamsız Sözcü

Onkoloji’de bayram bakımı

Onkoloji Konukevi, Türkiye’nin farklı illerinden gelen misafirlerini 5 yıldızlı otel konforunda ağırlamaya devam ediyor.

android-time 12:56 16 Temmuz 2015
Onkoloji’de bayram bakımı
Onkoloji Konukevi, Türkiye’nin farklı illerinden gelen misafirlerini 5 yıldızlı otel konforunda ağırlamaya devam ediyor.

Ankara'nın tek kanser hastanesi olan Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören hasta ve hasta yakınları için hizmete sunduğu Onkoloji Konukevi, misafirlerini beş yıldızlı otel konforunda ağırlıyor.

Yenimahalle Belediyesi'nin Onkoloji Hastanesi yanında, 4 bin 600 metrekare alana inşa edilen Yenimahalle Belediyesi Onkoloji Konukevi'nde kalan hasta ve hasta yakınları, düzenlenen sosyal-kültürel etkinliklerde moral depolamaya devam ederken, konukevi sakinlerine mahalle esnafları da destek veriyor. Belirli periyotlarla konukevine gelen Ömer Kuaför çalışanları, konukevi sakinlerinin saç ve kişisel bakımlarını gerçekleştirerek, onların güzelliklerine güzellik katıyor.

BAYRAMA BAKIMLI GİRDİLER

Onkoloji Konukevi sakinleri, Ramazan Bayramı'na yepyeni bir imajla girdi. Ömer Kuaför, 4 personeliyle konukevine çıkarma yaptı. Hasta ve hasta yakınlarının saçlarını kesip, fönlenerek kişisel bakımlarını gerçekleştiren kuaförler, konukevi sakinlerine moral verdi.
Yaklaşık 4 saat konukevinde kalan kuaförler, isteyen tüm vatandaşların bakımlarını gerçekleştirdi. Aynada kendilerini görünce memnuniyetlerini gizlemeyen konukevi sakinleri, bayrama bakımlı girdikleri için mutlu olduklarını söyleyerek Ömer kuaför çalışanlarına teşekkür etti.

EVİMİZDE GİBİYİZ

Yenimahalle Belediyesi'ne teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen hasta ve hasta yakınları, Onkoloji Konukevini “Cennetlik hizmet” olarak adlandırdı.

Hakkâri Yüksekova'dan Ankara'ya gelen ve 22 gündür konukevinde hasta ablasıyla birlikte kalan Sabiha Kaya, “Burada kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Gerek personelden gerek temizlikten gerekse de bize sunulan hizmetlerden çok memnunuz” diye konuştu.

Kanser olan eşiyle birlikte Kırşehir'den Ankara'ya gelen ve yaklaşık 2 yıldır konukevinde kalan Elif Göktaş ise “Burası çok rahat bir yer. Bu binayı yapan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'dan Allah razı olsun. Böyle bir rahatlığı başka yerde bulamayız. Çok iyi ağırlanıyoruz. Bu, cennetlik bir hizmet” dedi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more