Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay battı
Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay battı
Caner Erkin'in hediye ettiği arabayı satarak, modaya el atmıştı ama battı...
Magazin 4 Şubat 2016 - 15:56

Caner Erkin’le boşandıktan hemen sonra, mahkeme çıkışı gazetecilere espri yapan ve neşeli halleri dikkat çeken Asena Atalay’ı zor günler bekliyor.

Caner Erkin ile geçtiğimiz günlerde evliliklerini noktalayan Asena Atalay, modaya atılarak işkadını olmuştu. Ancak işkadınlığı çok da uzun sürmedi. Erkin'in boşandıktan sonra maddi sıkıntı yaşadığı, yaklaşık olarak 4 milyon lira zarara uğradığı iddia ediliyor.

Hürriyet’in haberine göre, Caner Erkin’in boşanırken aldığı 2 milyon 700 bin lira değerinde olan araç ile gündeme oturan Asena Atalay, işkadını olarak çok uzun süre dayanamadı.

Caner Erkin’in hediye ettiği aracı da satarak tam 4 milyon liralık iş yatırımı yaptığı öğrenildi. Anadolu yakasında bir fabrika ve Akaretler’de bir ofis kiralamış, yurt dışından bir ekip oluşturmuştu. Ancak, işler yolunda gitmeyince ofis ve fabrikayı kapatarak, yurt dışından getirdiği ekibin işine son vermiş.

Son güncelleme: 16:01 - 04.02.2016