Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Evli ve çocuklu İbrahim Erkal sevgilisiyle eğlenirken görüntülendi
Evli ve çocuklu İbrahim Erkal sevgilisiyle eğlenirken görüntülendi
İbrahim Erkal'ın sevgilisiyle eğlenirken çekilmiş fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü.
Magazin 22 Haziran 2016 - 10:54

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Huber Köşkü'nde verdiği iftar yemeğine yakasında çengelli iğneyle katılarak dikkatleri üzerine çeken şarkıcı İbrahim Erkal'ın sevgilisiyle eğlenirken çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

EVLİ VE ÇOCUKLU

13 yıldır evli olan şarkıcı İbrahim Erkal, geçtiğimiz ay şarkıcı Sibel Yıldırım'ın yeni albümünün tanıtım gecesine sevgilisiyle beraber katıldığı ortaya çıktı. 2003 yılında dünyaevine giren ve iki çocuğu bulunan şarkıcının sevgilisiyle birlikte bir etkinliğe katılması görenleri şaşırttı.

ibrahim-erkal-ic-1

SARMAŞ DOLAŞ

Gece boyunca yan yana oturduğu genç kadınla sarmaş dolaş olan Erkal, kameraların mekana alındığını fark edince kısa süreli bir panik yaşadı. Şarkıcı, sevgilisinin yanından kalkarak başka masaya geçti. Erkal, gazeteciler mekandan ayrılınca sevgilisinin yanına dönüp sabaha kadar eğlendi.

ibrahim-erkal-ic-2

SAYGI GEREĞİ TAKMIŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği iftar yemeğinde yakasındaki çengelli iğneyle dikkat çeken İbrahim Erkal, bunun sebebini açıkladı. Erzurumlu şarkıcı, “Yakaya çengelli iğne takmak Osmanlı döneminde devlet erkanına saygıyı belli etmek anlamında kullanılırdı. Kaftanın yakası çengelli iğneyle bir araya getirilirdi. Devlet büyüklerine saygının bir ifadesi olarak algılanır” dedi.

İLGİLİ HABERİbrahim Erkal'ın çengelli iğnesinin altından Osmanlı çıktıİbrahim Erkal’ın çengelli iğnesinin altından Osmanlı çıktı

Son güncelleme: 11:04 - 22.06.2016