Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jönlerin rekabeti
Jönlerin rekabeti
Halit Ergenç, rol aldığı ‘Vatanım Sensin’ dizisiyle aynı akşam ekranlara gelecek olan Kıvanç Tatlıtuğ’un dizisi hakkında konuştu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 29 Ekim 2016 - 02:03

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte iddialı diziler ardı ardına ekrana gelmeye başladı. Ünlü oyuncuların yer aldığı yapımlar kıyasıya bir reyting yarışına giriyor.

ZiRVE MÜCADELESi 

En büyük rekabet perşembe akşamları yaşanacak. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerinde oynadığı ‘Vatanım Sensin' ile ekrana gelmek için gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı ‘Cesur ve Güzel' dizisi reyting listesinde zirve mücadelesi verecek.

9

Kıvanç'la mesajlaştık

Halit Ergenç, rol aldığı ‘Vatanım Sensin' dizisiyle aynı akşam ekranlara gelecek olan Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi hakkında konuştu. Ergenç, “Az önce Kıvanç'la mesajlaştık. O da ‘Hayırlı olsun' dedi. Dostluk ayrı, iş ayrı; bu piyasa böyle… İşin kalitesi için rekabet şart” dedi.

19

 

Karımla oynadığım için mutluyum

Eşi Bergüzar Korel'le birlikte rol aldığı ‘Vatanım Sensin' dizisi için Halit Ergenç, “Karı-koca olmamız bir uyum getiriyor. Bergüzar çok profesyonel bir oyuncu. Kocası olmasam da onunla çok kolay çalışırdım” dedi.

20
Son güncelleme: 10:23 - 29.10.2016