Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pixee Fox: Organlarımın yerleri değişti
Pixee Fox: Organlarımın yerleri değişti
Canlı Barbie Bebek unvanlı Pixee Fox'tan şaşırtan itiraf!
Edda SÖNMEZ
Magazin 19 Haziran 2016 - 01:28

18. estetik operasyon için İstanbul’a gelen İsveç asıllı model Pixee Fox, yaşadıklarını gizlemiyor: “Dört kez burun estetiği, dört kez meme büyütme, bir sürü dudağıma yağ transferi, özellikle kalçalarım için altı kez operasyon geçirdim. Öyle ki, organlarımın yerleri değişti sonunda.”

Pixee Fox çok çılgın bir kadın… İnanılmaz incelikte beli, kocaman memeleri ve oyuncak bebek gibi suratı ile 26 yaşında bir genç kız o. İnce görünebilmek için kaburgalarını aldırmasıyla herkesi şoke eden Pixee Fox, estetik operasyonlar konusunda dur durak bilmiyor. 18'inci estetik operasyonu için İstanbul'a gelen Fox, Sözcü Pazar’a konuştu. Biz sorduk, Pixee Fox cevapladı…

– Şu hikayeni baştan anlatır mısın, sen kimsin?
Ben Pixee Fox, 26 yaşındayım. Bir ablam var. İsveç asıllıyım. İsveç'te çok küçük bir şehirde büyüdüm. Önceden elektrik teknisyenliği yapıyordum. Şu an modelim.

– Bugüne kadar kaç operasyon geçirdin?
Bugüne kadar toplam 17 tane estetik operasyon geçirdim. 18’inci operasyon için İstanbul'dayım. Burada örümcek ağı operasyonu olacağım. Bu operasyon cilt yenileme, gerdirme ve kaldırma ile ilgili oluyor.

– Nerede yaşıyorsun?
ABD, Kuzey Carolina’da yaşıyorum ama yakında Los Angeles'a taşınacağım.

– Neden insan böyle bir şeyi tercih eder?
Çünkü en büyük hayalim bir çizgi film karakterine dönüşmek. Yaşayan bir çizgi karakter olmak istiyorum.

edda

– Vücut ölçülerin nedir?
Şu anda sahip olduğum vücut ölçülerim 40 santimetre bel, 30J göğüs.

– Çocukluğun nasıldı?
Ailemle beraber güzel bir çocukluk geçirdim. Köpekler, atlar arasında büyüdüm. Çok mutluydum.

– Kime benzemeye çalışıyorsun?
Bütün bu operasyonlar sonunda kendi çizgi film karakterimi yaratacağım. İlk ameliyatımı 21 yaşımda oldum. Burun, gözaltı ve göğüs ameliyatlarıydı…

– Kaburgalarını aldırdığı doğru mu?
Evet, kaburgalarımın 6'sını birden aldırdım, bunu yapmaya cesaret eden tek kişiyim. En son göz rengimi parlak maviye çevirmek için Hindistan'a gittim…

FOX'UN ESTETİK OPERASYONLARI Büyük hayranlık beslediği çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için sağ ve sol kaburgasından toplam 6 adet kaburgasını aldırdı. Bu operasyon sayesinde bel çevresi ölçüsünü 40 cm'e indirdi. Son olarak göz rengini değiştirme kararı verip, gözlerine çizgi filmlerdeki canlı mavi renginde implant taktırdı. Toplamda 17 adet estetik cerrahi ameliyatı oldu. İsveç asıllı modelin yaptırdığı operasyonlar arasında kaburga aldırma, meme büyütme, dudağa yağ transferi, burun estetiği de bulunuyor.

ESTETİĞE 145 BİN DOLAR HARCADIM

– Bu operasyonlara ne kadar harcadın?
Bütün bu ameliyatlara toplamda 145 bin dolar harcadım. Ama bu sadece ameliyatlar için ödediğim para. Doktorlara daha fazla ödedim. Ayrıca ailem zengin değil.

– Türkiye’ye ilk defa mı geliyorsun?
İstanbul’a ilk defa geliyorum ama Türkiye’ye ikinci gelişim. Yedi yıl önce tatil için gelmiştim. Türkiye’yi çok beğeniyorum.

– Ailen 26 yaşındaki kızlarının bu kadar çok operasyon geçirmesine tepkili mi?
Ailem önceleri garip karşıladı. Benim için çok endişelendiler, üzüldüler. Psikolojik bir sıkıntım var diye endişenlendiler. Şu an ailem en büyük destekçilerim arasında.

Pixee-Fox-2

– Erkek arkadaşın var mı?
Erkek arkadaşım yok. Çünkü çok fazla çalışıyorum, çok fazla seyahat ediyorum. Bir erkeğe bağlanmam zor.

– Daha önce elektrik teknisyeniydin…
Bazen modellik yapıyorum, parti kızı oluyorum, organizasyonlar düzenliyorum.

edda-88

AMACIM EN İNCE BELLİ OLABİLMEK

– Türkiye’de hangi yemeği beğendin?
Türk yemeklerini denemedim, çünkü ben yemek yemiyorum. Kendi hazırladığım meyve ve sebze küreleri ile besleniyorum. Böyle beslenmem işimin bir parçası oldu. Amacım dünyanın en ince belli kadını olmak.

– Estetik operasyonlar devam edecek mi?
Evet, ameliyat olmaya devam edeceğim… Çünkü vücuduma zarar vermediğim sürece, estetik operasyonlarını sürdüreceğim.

– Ameliyatlardan korkmuyor musun?
Hayır korkmuyorum. Çünkü çok araştırıyorum. Ve estetik operasyonlarımı sadece dünyadaki en iyi doktorlara yaptırıyorum.

– Estetik yaptırmak isteyen kadınlara önerilerin var mı?
Estetik operasyonlar kişinin kendi tercihidir. Eğer istiyorsanız mutlaka yaptırmalısınız. Toplum baskısını doğru bulmuyorum. Kişiler özgür olmalıdır. Estetiği seven kişinin hasta olduğunu düşünmemek gerekir.

Son güncelleme: 14:00 - 19.06.2016