Gökçek: Gölcük depremine ABD ve İsrail neden oldu!

Melih Gökçek bir özel televizyonda katıldığı bir programda gündemdeki konulara cevap verirken Gölcük depremi ile ilgili, 'ABD ve İsrail'in deneyi Gölcük depremini tetikledi' dedi. Depremin sorumlusunun ABD ve İsrail olduğunu iddia etti.

Gökçek: Gölcük depremine ABD ve İsrail neden oldu!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir özel televizyon kanalında gündeme ilişkin sorulara cevap verirken Gölcük depremi ile ilgili açıklamalar yaparken yine çok konuşulacak ifadeler kullandı.

 

İLGİLİ HABERMelih Gökçek'ten Osman Gökçek açıklamasıMelih Gökçek’ten Osman Gökçek açıklaması

“ABD VE İSRAİL’İN DENEYİ GÖLCÜK DEPREMİNİ TETİKLEDİ”
Gökçek yaptığı açıklamada “İnanarak bunu söylüyorum. İstanbul’da olabilecek bir deprem, özellikle belli bir takım ülkelerin yapmış olduğu çalışmalar var. Deprem makinaları var, Tesla diyorlar. Fay hattında biriken enerjinin tetiklenmesi. Bir gaz birikmesi var, olabilir. Ama var olsa dahi bunun tetiklenmesi söz konusu. Bunun en güzel örneği Gölcük depremi. Gölcük’teki olay şu. ABD’de bir fay hattı var, bu fay hattı tıpkı Türkiye’dekine benziyor. İsrail ile ABD bu fay hattında bu denemeyi yapmak istiyorlar. O kadar birbirine benziyor ki, San Antonio’daki fay hattını tetikleyip deney yapmak istiyorlar. Gölcük’teki de aynı olunca hafif hafif deneyecekler, güya gazı alacaklar. Ama teknik olarak beceremedikleri için o tetikleme büyük depremi meydana getiriyor. İstanbul’da da deprem olursa delili bu toptur. Böyle bir top çıktığı anda kendiliğinden olduğunu iddia edemezsiniz. Türkiye, darbe girişimini atlattı. Türkiye artık darbe ile yok edilemez. Yeni metodları var. 14 Ağustos’ta deprem olsaydı, FETÖ ben demedim mi diyecekti. Aynı avaneleri okuyor, patlatırsa FETÖ’nün dediği oldu diyecekler. Bu uluslararası güçlerin oyunu. Marmara’da yabancı sismik araştırma gemisi, ABD’lilerin, İsraillilerin gemileri dolaşmasın” ifadelerinde bulundu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...