Sözcü Plus Giriş

Rus ordusunda Instagram skandalı: Çıplak selfie paylaştılar

Rus ordusuna ait bir Instagram hesabından dün skandal bir paylaşım yapıldı... Instagram'ın bir gün içerisinde silinen Hikayeler bölümüne çıplak bir kadının çektiği selfie yüklendi. Kısa süre sonra silinen selfienin Rus ordusunun sözcüsü Rossiyana Markovskaya'ya ait olduğu iddia edildi.

Sozcu.com.tr
14:46 -
Rus ordusunda Instagram skandalı: Çıplak selfie paylaştılar

Rusya’da devlet başkanı Vladimir Putin’in askerleri, silahları ve araçlarının fotoğraflarının paylaşıldığı Rus ordusuna ait resmi Instagram sayfasında dün skandal bir paylaşım yapıldı. Rus ordusuna ait olan ve onbinlerce takipçisi olan sosyal medya hesabından dün gece çıplak bir kadının selfiesi paylaşıldı.

Instagram'daki Rus ordusuna ait resmi hesap Mil_Ru paylaşımı kısa sürede kaldırdı.

Instagram’daki Rus ordusuna ait resmi hesap Mil_Ru paylaşımı kısa sürede kaldırdı.

Instagram’ın 24 saat içerisinde silinen “Hikayeler” bölümünde paylaşılan fotoğrafta çıplak bir kadının ayna karşısına poz verdiği görülüyor. Rus sosyal medya kullanıcıları fotoğrafı incelediklerinde fotoğraftaki kadının Rus ordusunun sözcüsü Rossiyana Markovskaya olduğunu iddia ederken konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Fotoğraftaki kadının Rus ordusunun sözcüsü olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Fotoğraftaki kadının Rus ordusunun sözcüsü Markosvskaya olduğu iddiaları ortaya atıldı.

 Daha önce televizyon kanallarında çalışan 26 yaşındaki Rossiyana, iki yıl önce Moskova’ya taşınmıştı. Rus ordusunun sözcülüğünü üstlenen genç kadın Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile de yakın temas içinde çalışıyor.

Genç kadın olayla ilgili bir açıklama yapmadı.

Genç kadın olayla ilgili bir açıklama yapmadı.

Son güncelleme: 15:21 05.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more