Sözcü Plus Giriş

Beylikdüzü’nde balıkçı teknesi battı

Beylikdüzü’nde 6 kişinin bulunduğu balıkçı dün teknesi bilinmeyen bir nedenden battı. Teknede bulunan 6 kişiden 5'i kurtarılırken Cemal Keskin adlı bir kişi sularda kayboldu. Arama çalışmaları sonucunda bu sabah, Keskin'in cansız bedenine ulaşıldı.

07:52 -

Beylikdüzü Kavaklı Sahilde, henüz bilinmeyen bir nedenden bir balıkçı teknesi denizde sabit duran dubaya çarparak devrildi. Teknenin batmaya başladığını gören vatandaşlar durumu hemen Sahil Güvenlik ve sağlık ekiplerine bildirdi. Teknede bulunan 5 kişi yat limanından hareket eden bir bot tarafından kurtarıldı. Aynı teknede bulunan bir kişi de denizde kayboldu. Kaybolan kişinin bulunması için çalışma başlatıldı. Denizdeki aramalara helikopter de destek verdi.

BU SABAH CESEDİNE ULAŞILDI

Sabah saatlerinde başlatılan arama çalışmalarına Sahil Güvenlik ve Dalış, Emniyet, Güvenlik, Arama, Kurtarma(DEGAK) timleri katıldı. Ekipler Keskin’in cesedini, teknenin battığı yerin yaklaşık 100 metre uzağında denizin dibinde buldu. Kıyıya çıkarılan Keskin’in cenazesi, ambulansla Beylikdüzü Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Cemal Keskin’in oğlu ise babasının cesedinin bulunduğu haberiyle büyük bir acı yaşadı.

MEMLEKETİNDE TOPRAĞA VERİLECEK

Cenaze, daha sonra Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsinin ardından Samsun’a gönderilecek. Cemal Keskin’in cenazesinin memleketi Samsun’un Terme ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi. Öte yandan batan tekne, olayın yaşandığı yerde yarı batık bir şekilde bir dubaya bağlı olarak duruyor.

Son güncelleme: 12:18 11.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more