Sözcü Plus Giriş

İrfan Değirmenci kimdir? İrfan Değirmenci kaç yaşında, nereli?

Referandumda 'Hayır' oyu kullanacağını söyledikten sonra Kanal D'den kovulan İrfan Değirmenci tanzim satış kuyruğunda saldırıya uğradı. Tanzim satış kuyruğunda çekim yapan gazeteci İrfan Değirmenci röportaj yapmasına izin vermediler. Peki İrfan Değirmenci kimdir?

15:26 -
İrfan Değirmenci kimdir? İrfan Değirmenci kaç yaşında, nereli?

Antalya’da dünyaya gelen İrfan Değirmenci, eğitim hayatını Ankara’da tamamladı. İrfan Değirmenci kariyerine Ankara Ostim TV'de başladı. İşte İrfan Değirmenci hakkında merak edilenler…

İRFAN DEĞİRMENCİ KİMDİR?

İrfan Değirmenci, 3 Kasım 1977 tarihinde Antalya‘da doğmuştur. Antalyalı emekçi bir babayla İstanbul‘lu bir annenin en küçük çocuğu olan İrfan Değirmenci, ortaokul ve liseyi TED Ankara Koleji‘nde okuduktan sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu.

İrfan Değirmenci, Ocak 1996 yılında Ankara Ostim TV'de televizyonculuğa başladı ve burada 3 yıl çalıştı. İlk canlı yayınlarını 19 yaşında yapan İrfan Demirci, 25 Ekim 1999 tarihinde Ali Kırca ekibine katılarak atv'ye geçti. 17 Eylül 2001 tarihinde Star TV'ye, 30 Ağustos 2003 tarihinde CNN Türk'e, 5 Eylül 2005 tarihinde Mehmet Ali Birand‘dan gelen teklifte Kanal D'ye geçti. 30 Haziran 2007 tarihinde Fox TV'ye geçti ve Çalar Saat programını 1 Nisan 2010 tarihine kadar sundu.
İLGİLİ HABERTanzim satış kuyruğunda İrfan Değirmenci'ye saldırıTanzim satış kuyruğunda İrfan Değirmenci'ye saldırı

İrfan Değirmenci, çok sevdiği öğretim üyesi Ahmet Taner Kışlalı bir suikaste kurban gidince dönemin ünlü tartışma programı Siyaset Meydanı‘na üniversitedeki sıralardan ayağa kalkıp yaşam hakkını savunan bir konuşma yaparak, dikkatleri üzerine çekti. Atv Ankara Bürosu'nda temsilci Baki Şehirlioğlu‘nun teklifiyle televizyon muhabirliğine başladı. Ali Kırca ekibiyle birlikte Cem Uzan‘ın Star Televizyonu'na transfer oldu.

İrfan Demirci, 3 Mayıs 2010 tarihinden beri Kanal D'de “Günaydın” programını sunmaktaydı fakat yönetim tarafından referandumda “Hayır” diyeceğini açıklamasından sonra görevine son verildi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more