Jet hırsız yakalandı

İstanbul Başakşehir’de 3 gün içinde, 1 lüks cip, 110 bin liralık ziynet eşyası ve başka bir araçtan da plaka çalan “Jet” lakaplı Yalçın S. gözaltına alındı. Emniyetteki sorgusunda 24 ayrı suçtan kaydı olduğu ortaya çıkan Yalçın Ş. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Jet hırsız yakalandı

Başakşehir'de Y.K. isimli bir vatandaş 4 Nisan Günü park halindeki aracından yaklaşık 110.000 lira değerindeki ziynet eşyasının çalındığını polise bildirdi. Ertesi gün ise bu defa N.G. isimli vatandaşın lüks cipi çalındı. Olayla ilgili polis soruşturma başlatırken başka bir aracın da plakasının çalındığı belirlendi.

KAMERALAR ELE VERDİ

Hırsızlık olaylarını belirleştiren polis çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. İncelemeler sonucu şüphelinin “Jet” lakaplı Yalçın Ş. olduğu belirlendi. Takip başlatan polis 1 Mayıs'ta düzenlediği operasyonla Yalçın Ş.'yi gözaltına aldı.

TUTUKLANDI

Emniyette sorguya alınan Yalçın Ş.'nin 24 suçtan kaydı olduğu ortaya çıktı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen jet hırsız tutuklandı.