Siyasilerden Kenter için taziye mesajı!

Tedavi gördüğü hastanede 91 yaşında yaşamını yitiren ünlü tiyatro oyuncusu Yıldız Kenter için Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, taziye mesajı paylaştı.

Siyasilerden Kenter için taziye mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tedavi gördüğü hastanede 91 yaşında yaşamını yitiren ünlü tiyatro oyuncusu Yıldız Kenter için taziye mesajı paylaştı. Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Değerli tiyatro sanatçımız Yıldız Kenter’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Son dakika... Usta oyuncu Yıldız Kenter yaşamını yitirdi İlginizi Çekebilir Son dakika... Usta oyuncu Yıldız Kenter yaşamını yitirdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk tiyatrosunun usta ismi Yıldız Kenter’in vefatından derin üzüntü duyduğunu belirtti. Kenter’in vefatı dolayısıyla Twitter hesabından paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu, “Türk tiyatrosunun usta ismi Kenter’in vefatından dolayı derin üzüntü duydum. Kenter’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı diliyorum” ifadesini kullandı.

İşte Yıldız Kenter'in ölümünden sonraki isteği! İlginizi Çekebilir İşte Yıldız Kenter'in ölümünden sonraki isteği!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Yıldız Kenter’in vefatı sonrası yazılı bir açıklama yaptı.

Bahçeli açıklamasında şunları kaydetti; “Türk Tiyatrosunun usta ismi, Devlet Sanatçısı Yıldız Kenter hanımefendinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Sadece Türk Tiyatrosu değil, dünya tiyatrosu için de önemli bir isim olan merhumeye Allah'tan rahmet diliyor, şahsınızda tüm sevenlerine ve tiyatro camiasına başsağlığı diliyorum.”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...