Sözcü Plus Giriş

Siyasilerden Kenter için taziye mesajı!

Tedavi gördüğü hastanede 91 yaşında yaşamını yitiren ünlü tiyatro oyuncusu Yıldız Kenter için Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, taziye mesajı paylaştı.

23:27 -
Siyasilerden Kenter için taziye mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tedavi gördüğü hastanede 91 yaşında yaşamını yitiren ünlü tiyatro oyuncusu Yıldız Kenter için taziye mesajı paylaştı. Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Değerli tiyatro sanatçımız Yıldız Kenter’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERSon dakika... Usta oyuncu Yıldız Kenter yaşamını yitirdiSon dakika... Usta oyuncu Yıldız Kenter yaşamını yitirdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk tiyatrosunun usta ismi Yıldız Kenter’in vefatından derin üzüntü duyduğunu belirtti. Kenter’in vefatı dolayısıyla Twitter hesabından paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu, “Türk tiyatrosunun usta ismi Kenter’in vefatından dolayı derin üzüntü duydum. Kenter’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı diliyorum” ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABERİşte Yıldız Kenter'in ölümünden sonraki isteği!İşte Yıldız Kenter'in ölümünden sonraki isteği!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Yıldız Kenter’in vefatı sonrası yazılı bir açıklama yaptı.

Bahçeli açıklamasında şunları kaydetti; “Türk Tiyatrosunun usta ismi, Devlet Sanatçısı Yıldız Kenter hanımefendinin vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Sadece Türk Tiyatrosu değil, dünya tiyatrosu için de önemli bir isim olan merhumeye Allah'tan rahmet diliyor, şahsınızda tüm sevenlerine ve tiyatro camiasına başsağlığı diliyorum.”

Son güncelleme: 12:11 18.11.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more