Sözcü Plus Giriş

Destek kredisi başvuru takibi nasıl yapılır? Vakıfbank bireysel temel ihtiyaç kredisi başvuru takibi

Temel ihtiyaçların giderilmesi için üç kamu bankasının sağladığı destek kredisi başvuruları devam ediyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın bireysel temel ihtiyaç kredisi başvurularından aylık geliri 5 bin lira ve altında olan vatandaşlar faydalanabiliyor. Destek kredilerinde 6 ay erteleme ve 36 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Peki destek kredisi başvuru takibi nasıl yapılır?

Güncellenme: 21:35, 10/04/2020
Destek kredisi başvuru takibi nasıl yapılır? Vakıfbank bireysel temel ihtiyaç kredisi başvuru takibi

Ziraat, Halkbank ve VakıfBank'ın başlattığı temel ihtiyaç kredi başvuruları 1 Nisan'dan bu yana devam ediyor. Aylık geliri 5 bin lira ve altın olan vatandaşlara çeşitli giderlerini karşılayabilmesi amacıyla 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç finansmanı sağlanıyor. Kamu bankalarının sağladığı bu destek kredilerine başvurular ve takip işlemleri online olarak yapılabiliyor.

ZİRAAT BANKASI BİREYSEL TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ KREDİSİ

Temel ihtiyaçlarını uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilerimiz;

10.000,-TL’ye kadar,

6 ayı ödemesiz dönemli, 36 ay vadeli,

Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

VAKIFBANK TEMEL DESTEK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında orta ve düşük gelir grubunda yer alan müşterilerimize finansman desteği sağlamak için hazırlanan “Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi” kampanyası VakıfBank’ta.

Kredinizi;

10.000 TL’ye kadar,

6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli,

Aylık eşit taksitli,

Aylık %0,49 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi kampanyasından hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan bireysel müşteriler faydalanabilecektir.

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi kampanyasına hemen başvuru yapmak için tıklayınız.

HALKBANK TEMEL DESTEK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri kapsamında; hane halkı aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan müşterilerimizin gıda, sağlık, kira, fatura ödemeleri (elektrik, su, doğalgaz vb.) gibi temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL'ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete sunulmuştur.

Dilerseniz; 10.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,49 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz dönemli olarak yapabilirsiniz. Başvuru için tıklayınız.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Bankalarca başvuru kanallarının açılması ve taleplerin toplanması sonrasında, temel ihtiyaç kredi başvuru sonuçları neticelendirilecek. Kredi kullandırılması uygun olarak değerlendirilen müşterilerin hesaplarına kredi tutarları aktarılacak olup, müşteriler kredi tutarını ATM'lerden çekebileceklerdir.

İlginizi ÇekebilirZiraat Bank, Halkbank ve Vakıfbank destek kredisi başvuru şartları neler? 36 ay vadeli 6 ay ödemesiz kredi!Ziraat Bank, Halkbank ve Vakıfbank destek kredisi başvuru şartları neler? 36 ay vadeli 6 ay ödemesiz kredi!