Sözcü Plus Giriş

74 yaşında corona virüsünü ikinci kez yendi!

Kahramanmaraş’ta 74 yaşındaki İsa Resul Önder isimli vatandaş, corona virüsünü ikinci kez yenerek taburcu oldu. Tedavi süreciyle ilgili açıklama yapan Önder, "Her şey çok güzel ilgi alaka çok güzeldi. Tedbirlere uyalım evde kalalım" ifadesini kullandı.

17:46 -

Kahramanmaraş'ta yaşayan İsa Resul Önder, yaklaşık 45 gün önce corona virüsü şüphesiyle hastaneye yatırıldı. Yapılan testlerinin pozitif çıkmasıyla birlikte Önder'in hastanedeki tedavisine başlandı.

Tedavisi tamamlanıp taburcu edilen Önder, ikinci kez corona virüsüne yakalandı. Yeniden hastanede tedavi altına alınan Resul Önder, son testlerinin de negatif çıkmasının ardından ikinci kez corona virüsü yenerek taburcu edildi.

Taburcu olan Resul Önder'e Necip Fazıl Şehir Hastanesi çıkışında yakınları çiçek hediye etti. Herkesin tedbirli davranıp kurallara uyması gerektiğini söyleyen İsa Resul Önder, şöyle konuştu:

* Bu virüs belasında birincisinde 14 gün yattım hastane de ve taburcu oldum. Evde karantinaya aldılar beni ve daha sonra kontrole geldim hastaneye bizden sürüntü aldılar ve bizim hastaneye yatmamız gerektiğini söylediler.

* Hastanede iğne ve ilaçlarla tedavi edildim ve 14 gün karantinam tamamlandı ve taburcu edildim. Her şey çok güzel ilgi alaka çok güzeldi. Tedbirlere uyalım evde kalalım. (İHA)

İLGİLİ HABERCorona virüsü onları da vurdu! Taşıyıcı anneden doğan bebekler ortada kaldıCorona virüsü onları da vurdu! Taşıyıcı anneden doğan bebekler ortada kaldı

İLGİLİ HABERKars'ta iyileşen hastanın yemek daveti coronayı hortlattıKars'ta iyileşen hastanın yemek daveti coronayı hortlattı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more