Sözcü Plus Giriş

Çerçioğlu ve Soyer’den Mansur Yavaş’a destek ziyareti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in ziyaretiyle ilgili konuşan ABB Başkanı Mansur Yavaş, "Yapılan karalamalara karşı yanımızda olan başkanlarımıza ziyaretleri için yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

17:20 -
Çerçioğlu ve Soyer’den Mansur Yavaş’a destek ziyareti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a destek ziyaretinde bulundu.

“YAPILAN KARALAMALARA KARŞI…”

Ziyaretleri için Özlem Çerçioğlu ve Tunç Soyer'e teşekkür eden Mahsur Yavaş, “Bugün, Ege Bölgemizin güzel illeri Aydın ve İzmir'in saygıdeğer belediye başkanları Özlem Çerçioğlu ve Tunç Soyer desteklerini göstermek amacıyla bizleri ziyarete geldiler. Yapılan karalamalara karşı yanımızda olan başkanlarımıza ziyaretleri için yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABERAKP Genel Sekreteri'nden Mansur Yavaş gafı… AKP döneminde çekilen fotoğrafla CHP'yi eleştirdiAKP Genel Sekreteri'nden Mansur Yavaş gafı… AKP döneminde çekilen fotoğrafla CHP'yi eleştirdi

Başkan Çerçioğlu ise, “Başkanımız Mansur Yavaş'ın başkentimiz Ankara için yapmış olduğu çalışmalarla gurur duyuyoruz. Her zaman yanında olacağız” diye konuştu. İHA

Son güncelleme: 17:40 08.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more