CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan YKS’ye girecek gençlere ‘Sen yaparsın’ mesajı

CHP İstanbul İl Başkanlığı, YKS'ye girecek öğrencilere yönelik hazırladığı sosyal medya videosunda 'Sen yaparsın' mesajı verdi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ise gençlere, "Genç kardeşim; kazanmayı en iyi sen bilirsin. Oyun başladıktan sonra da değişse kural, tanıma" diye seslendi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, YKS’ye gireceklere mesajını gençlerin diliyle iletti.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın sosyal medyada hesaplarında yayınlanan videoda, gençlere ‘Sen yaparsın’ mesajı verildi. Kaftancıoğlu ise gençlere, “Genç kardeşim; kazanmayı en iyi sen bilirsin. Oyun başladıktan sonra da değişse kural, tanıma” ifadeleriyle seslendi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nın yayınladığı videoda gençlerin sıklıkla tercih ettiği sosyal medya akımları, video oyunları, spor faaliyetleri, teknolojik aletlerin görüntüleri yer aldı.

Erdoğan'ın YKS yayınının yoruma kapatılması sosyal medyada gündem oldu! İlginizi Çekebilir Erdoğan'ın YKS yayınının yoruma kapatılması sosyal medyada gündem oldu! Erdoğan'dan YKS ve sosyal medya açıklaması! İlginizi Çekebilir Erdoğan'dan YKS ve sosyal medya açıklaması!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...