Sözcü Plus Giriş

CHP’li belediye başkanı corona virüse yakalandığını duyurdu

CHP'li Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, corona virüs testinin pozitif çıktığını, bir süre çalışmalarına evden devam edeceğini duyurdu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 08:16, 23/10/2020
CHP’li belediye başkanı corona virüse yakalandığını duyurdu

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, corona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Duyuruyu sosyal medyadan yapan Çetin, “Covid-19 salgınının ilk görüldüğü günden bu yana aralıksız çalışmalara ve hemşehrilerimizle görüşmelerime devam ettim. Riskin olduğunu ve günün birinde bunu yaşayacağımı biliyordum. Biraz önce Covid-19 test sonucumun pozitif olduğunu öğrendim” dedi.

“SAĞLIK DURUMUM İYİ”

Sağlık durumuyla ilgili de açıklama yapan Çetin, “Çok güçlüyüm ve genel sağlık durumum iyi. Bir süre çalışmalarıma evden devam edeceğim. Son 5 gün içerisinde benimle temasta bulunanlardan test yaptırmalarını önemle rica ediyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere. Sizleri seviyorum” mesajına yer verdi.

İlginizi ÇekebilirAKP'li vekilin corona testi pozitif çıktıAKP'li vekilin corona testi pozitif çıktıİlginizi ÇekebilirCorona tedavisi gören CHP'li vekil yoğun bakımdan çıktıCorona tedavisi gören CHP'li vekil yoğun bakımdan çıktı