Sözcü Plus Giriş

CHP’li eski vekilin corona testi pozitif çıktı!

CHP 24. dönem milletvekili Kadir Gökmen Öğüt’ün corona virüsü testi pozitif çıktı. Haberi duyuran CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Haber verdi ve bilinmesini istedi. Güçlü bir bünyesi, kocaman bir yüreği vardır. Kadir abi başaracak, hep birlikte başaracağız” mesajını paylaştı.

00:39 -
CHP’li eski vekilin corona testi pozitif çıktı!

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, partisinin 24. dönem milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün corona testinin pozitif sonuç verdiğini duyurdu.

Özel, “24. Dönem Milletvekilimiz, yakın dostum, canım abim Kadir Gökmen Öğüt'ün korona testi (+) çıktı. Haber verdi ve bilinmesini istedi. Güçlü bir bünyesi, kocaman bir yüreği vardır. Kadir abi başaracak, hep birlikte başaracağız. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERCoronadan hayatını kaybeden Dilek'in son görüntüleri ortaya çıktı!Coronadan hayatını kaybeden Dilek'in son görüntüleri ortaya çıktı! İLGİLİ HABERDetaylar ortaya çıktı... Dilek coronadan ölüme nasıl gitti?Detaylar ortaya çıktı... Dilek coronadan ölüme nasıl gitti?
Son güncelleme: 00:41 27.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more