Sözcü Plus Giriş

Marmaris Belediyesi’nden personellere 12 gün izin

Muğla’nın Marmaris İlçe Belediyesi Corona virüsüne karşı alınan önlemler kapsamında okulların tatil edilmesi nedeniyle 12 yaş ve altı çocuğu olan kadın personeli başta olmak üzere engelli, hamile, 60 yaş ve üstü çalışanlarını 16 Mart Pazartesi’den itibaren 12 gün süreyle idari izinli sayılacağını açıkladı.

Mustafa SARIİPEK
19:33 -
Marmaris Belediyesi’nden personellere 12 gün izin

Muğla'nın CHP'li Marmaris İlçe Belediye Başkanı Mehmet Oktay Corona virüsüne karşı gerekli önlemlerin alındığını belirtti.

Oktay yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

*Ülkemizde de görülen Corona virüsü salgınına karşı önlemlerimizi arttırdık.

*Rutin olarak yaptığımız dezenfekte çalışmalarına ek olarak özellikle insanlarımızın toplu olarak bulunduğu parklar, camiler, resmi kurumlar, huzurevimiz, sosyal tesislerimiz gibi alanlarda çalışmalarımızı sıklaştırdık.

*Salgın tehlikesi ortadan kalkana dek bu çalışmamıza 10’ar günlük periyotlarla devam edeceğiz.

PERSONELLERE 12 GÜN İDARİ İZİN

Özel durumu olan personellere 12 gün idari izin vereceklerini belirten Oktay, sözlerini şöyle sürdürdü;

*Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlanan genelge ve CHP Genel Merkezi’nin direktifleri doğrultusunda bazı şartları barındıran personelimize 12 günlük idari izin verdik.

*12 yaşından küçük çocuğu olan kadın personelimiz başta olmak üzere hamile, engelli ve 60 yaş üstü personelimiz yarından itibaren 12 gün izin kullanacaktır.

İLGİLİ HABERAnkara Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden annelere izin!Ankara Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden annelere izin! İLGİLİ HABERMerkel'den Türkçe altyazılı Corona çağrısı!Merkel'den Türkçe altyazılı Corona çağrısı!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more