Sözcü Plus Giriş

Vali, AKP İl başkanından hediye olarak umre gezisi istedi

Rize Valisi Kemal Çeber, Çay Tv'de yapılan programa mesaj atarak, konuk AKP İl Başkanı İshak Alim'den pandemi süreci bittikten sonra kendisini hediye olarak umreye götürmesini istedi. Alim bu teklifi kabul ederken Vali Çeber'e siyasi parti il başkanlarına verdiği yemek sözünü hatırlattı.

İsmail AKDUMAN
12:51 -

Rize’de yayın yapan yerel bir televizyona konuk olan AKP İl Başkanı İshak Alim, kente yapılan yatırımlar, çay üreticilerinin gelişi ve çayın toplanması ile son dönemde partiden ayrılanlarla ilgili bilgiler paylaştı.

Canlı yayınlanan programın sonlarına doğru ise yapımcı Hasan Yavuz Bakır kendisine Vali Kemal Çeber’den gelen ve izleyenleri şaşırtan bir mesajı okudu.

UMRE GEZİSİ İSTEDİ

Bakır, “Sayın valimizin bir mesajını okuyarak kapatmak istiyorum. ‘Sayın başkanımızdan artık pandemi bittikten sonra bir hediye bekliyorum. Mesela bir Umre seyahati olabilir. Rizeliler de şahit olsun diye bu ortamda konuşmak istedim’ diyor” ifadelerini kullandı.

Foto: Sözcü / Rize Valisi Kemal Çeber

“BİZ DE YEMEK SÖZÜNÜ HATIRLATALIM”

AKP İl Başkanı Alim ise isteğe, “Tamam, olabilir, çok güzel. Sayın valimizin de, Rize’deki bütün siyasi parti il başkanlarını ağırlama sözü vardı. Onu da hatırlatalım” diye cevap verdi.

Son güncelleme: 13:22 26.05.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more