Avustralya’da 20 ay sonra sınırlarını açma kararı

Corona virüsü salgını kapsamında sınırlarını kapatan Avustralya, 20 ay sonra uluslararası sınırlarını açarken, havalimanında gözyaşları hakim oldu.

Avustralya’da 20 ay sonra sınırlarını açma kararı

Korona virüs salgını nedeniyle uluslararası sınırlarını kapatan Avustralya, önlemlerin gevşetilmesi kararının ardından 20 ay sonra sınırlarını açtı.

İlk olarak ülkeye Avustralya vatandaşları, daimi ikamet sahipleri ve birinci derece yakınları kabul edilirken, daha sonra uluslararası öğrenciler kabul edilecek.

İki doz aşılarını yaptıran Avustralyalılar aylar sonra ülkelerine döndü. İlk turist kafilesini bugün kabul eden ülkede, havalimanında gözyaşları hakim oldu. Aylar sonra sevdiklerine kavuşan Avustralyalılar, sevdiklerini çiçeklerle karşıladı.

Yeni Zelanda’dan gelen turistler karantinaya girmeden Yeni Güney Galler’e seyahat edebilecek.

Rekor vakalar harekete geçirdi... Avustralya'dan deneysel ilaç hamlesi İlginizi Çekebilir Rekor vakalar harekete geçirdi... Avustralya'dan deneysel ilaç hamlesi Yeni Zelanda Başbakanı'ndan 'Covid-19 hastalarıyla seks yapmayın' uyarısı İlginizi Çekebilir Yeni Zelanda Başbakanı'ndan 'Covid-19 hastalarıyla seks yapmayın' uyarısı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Avustralya Başbakan Corona Covid-19 korona seks Yeni Zelanda
Loading...