Rusya’da Covid-19’a bağlı can kaybında yeni rekor

Rusya'da corona virüsü salgınında son 24 saatte 968 kişinin hayatını kaybetmesi ile salgının başından bu yana en yükse can kaybı kayıtlara geçti.

Rusya’da Covid-19’a bağlı can kaybında yeni rekor

Rusya’da corona virüsü salgınında devam eden aşılana kampanyasına ve alınan önlemlere rağmen ölüm ve vaka sayılarında rekor artış devam ediyor.

Rusya Corona Virüs ile Mücadele Merkezi tarafından yapılan açıklamada, ülkede son 24 saate 29 bin 362 yeni vakanın tespit edildiği ve 968 kişinin virüs nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi.

24 AĞUSTOS’TAN BERİ EN YÜKSEK SAYI

Rusya'da salgının başından bu yana en yüksek can kaybı yaşanırken, 24 Ağustos'tan bu yana ise en yüksek günlük vaka sayısı kayıtlara geçti.

Rusya'da toplam vaka sayısı 7 milyon 746 bin 718’e, toplam can kaybı ise 215 bin 453'e ulaştı.

9 Ekim güncel corona tablosu açıklandı! Vaka ve vefat sayısı kritik seviyede İlginizi Çekebilir 9 Ekim güncel corona tablosu açıklandı! Vaka ve vefat sayısı kritik seviyede Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il il açıkladı! İşte vaka sayısı en çok artan kentler İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, il il açıkladı! İşte vaka sayısı en çok artan kentler
Ardahan Balıkesir Bursa Corona Denizli Edirne Kırklareli Mersin Ölüm Rusya Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Sakarya Samsun Uşak