Yaşlı kadın temizlik yaparken buldu! Değeri dudak uçuklattı

İngiltere-İskoçya sınırındaki Northumberland bölgesinde adı açıklanmayan yaşlı bir kadın, evinde temizlik yaptığı sırada 2.7 milyon dolarlık elmas yüzük buldu.

Yaşlı kadın temizlik yaparken buldu! Değeri dudak uçuklattı

İngiltere-İskoçya sınırındaki Northumberland bölgesinde yaşayan 70 yaşındaki kadın temizlik yaparken servet buldu.

ELMAS OLDĞUNU FARK ETMEDİ

Adı açıklanmayan yaşlı kadın, bit pazarlarından eve çok sayıda eşya taşırken, temizlik sırasında söz konusu eşyalardan birinde 2.3 santimetre büyüklüğünde taşı olan bir yüzükle karşılaştı. Taşın elmas olduğunu fark etmeyen kadın yüzüğü yakınlardaki bir müzayede evine götürmeye karar verdi.

2.7 MİLYON DOLAR DEĞERİNDE

Yaşlı kadının değersiz sandığı yüzüğün üzerinde 2.7 milyon dolar değerinde 34 karatlık bir elmas olduğu ortaya çıktı.

Söz konusu elmas, Elmas Derecelendirme Laboratuvarı tarafından sertifikalandırılarak, incelenmek üzere Belçika'nın Anvers kentine gönderildi.

SAKLI TAŞ OLARAK ADLANDIRILDI

Hikayesi nedeniyle “Saklı Taş” olarak adlandırılan elmas, 30 Kasım’da Londra’daki Featonby Müzayadevi’nde açık artırmada satışa sunulacak.

Kaza sonrası hasarı karşılamak için cep numarasını bıraktı, hayatı kâbusa döndü İlginizi Çekebilir Kaza sonrası hasarı karşılamak için cep numarasını bıraktı, hayatı kâbusa döndü Bodrum'a demir atan yatın kirası dudak uçuklattı İlginizi Çekebilir Bodrum'a demir atan yatın kirası dudak uçuklattı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...