Araştırma görevlisi ve 2 üniversiteli FETÖ’den gözaltında

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün "askeri mahrem” yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında Samsun'da 1 araştırma görevlisi ile 2 üniversite öğrencisi gözaltına alındı.

Araştırma görevlisi ve 2 üniversiteli FETÖ’den gözaltında

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’ FETÖ’nün “askeri mahrem’ yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri alınan talimat gereği Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Mühendislik Fakültesinde araştırma görevlisi olarak görev yapan 1 kişi ile 2’si üniversite öğrencisi olmak üzere toplam 3 kişinin yakalanmasına yönelik bu sabah saat 06.00’da eş zamanlı operasyon düzenledi.

Yapılan operasyonda 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 3 kişi hastanede sağlık raporu ve Covid-19 testinin alınmasının ardından sorgulanmak üzere Samsun Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Dev FETÖ operasyonu! Darbeci komutanın oğlu da aranıyor İlginizi Çekebilir Dev FETÖ operasyonu! Darbeci komutanın oğlu da aranıyor Hakim/savcı sınavı sorularını çalan FETÖ'cülere operasyon İlginizi Çekebilir Hakim/savcı sınavı sorularını çalan FETÖ'cülere operasyon