Datça’da 4.1 büyüklüğünde deprem! Son depremler…

Datça açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre deprem derinliği 7,12 kilometre olarak belirlendi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Datça’da 4.1 büyüklüğünde deprem! Son depremler…

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı verilerine göre, saat 10.51'de, Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem oldu. 7 kilometre derinliğinde olduğu duyurulurken Kandilli depremin şiddetini 4.0 olarak paylaşırken, merkez üssünü Akdeniz olarak gösterdi.

SON DEPREMLER LİSTESİ

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Türkiye'nin fay hattı haritası: Fay hattı nerelerden geçiyor? İlginizi Çekebilir Türkiye'nin fay hattı haritası: Fay hattı nerelerden geçiyor?

 

Deprem çantası nasıl hazırlanır, içerisinde neler olmalı? İlginizi Çekebilir Deprem çantası nasıl hazırlanır, içerisinde neler olmalı?