Görüntüler büyük tepki çekmişti! Gözaltına alındılar

Bursa'da, asker uğurlama konvoyunda havaya rastgele ateş açan ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından büyük tepki toplayan şahıs, polis tarafından gözaltına alındı.

Görüntüler, merkez Nilüfer ilçesinde Özlüce bulvarında kaydedildi. Asker uğurlama konvoyunda bir grup genç yolu kapattı.

Bu sırada gençlerden biri yanında bulundurduğu tabanca ile rastgele ateş açmaya başladı. Arkadaşları tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntüleri çekilen şahsı bu ânları ise sosyal medyada büyük tepki topladı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Tepki toplayan görüntülerin ardından Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şehir magandalarını tespit etmek için çalışma başlattı. Yapılan incelemenin ardından havaya rastgele ateş açan 21 yaşındaki N.M.M., Nilüfer Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. N.M.M.’nin aracında yapılan aramada 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi. İdarî işlem yapılan N.M.M, alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. İHA

Maganda kurşunuyla böyle vuruldu İlginizi Çekebilir Maganda kurşunuyla böyle vuruldu Eve kurşun yağdırıp kaçtı İlginizi Çekebilir Eve kurşun yağdırıp kaçtı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...