Kaymakamlık duyurdu: İlçede denize girmek yasaklandı

Beykoz Kaymakamlığı, olumsuz hava koşulları nedeniyle ilçenin sahillerinde salı günü boyunca denize girmenin yasaklandığını duyurdu.

Kaymakamlık duyurdu: İlçede denize girmek yasaklandı

Beykoz Kaymakamlığı, ilçe sahillerinde denize girmenin yasaklandığını duyurdu. Kaymakamlıktan yapılan açıklamada şöyle denildi:

* Meteorolojiden alınan son verilere göre; 07.09.2021 Salı günü sabah saatlerinden itibaren rüzgarın, kuzey ve kuzeydoğu (poyraz) yönlerden Marmara’nın kuzey ve batısı ile Kuzey Ege kıyılarında fırtına ve yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına (60-90 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

* Ayrıca sahillerimizde can ve mal kayıplarının önlenmesi için hava/deniz raporları doğrultusunda gerekli önlemler alınmakta, vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşım ve destekleriyle etkin şekilde uygulanmaktadır.

* Kaymakamlığımızca 07.09.2021 Salı (yarın) gün boyu İlçemiz sahillerinde meteorolojik hava/deniz tahmin raporlarının sunduğu somut veriler doğrultusunda vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini korumak amacıyla denize girmek yasaklanmıştır.

Meteoroloji uyardı! İstanbul ve 15 ile sağanak yağış geliyor İlginizi Çekebilir Meteoroloji uyardı! İstanbul ve 15 ile sağanak yağış geliyor