Kılıçdaroğlu programlarını iptal etti, CHP MYK’sı olağanüstü toplanıyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep ve Şanlıurfa programlarını iptal etti. Doların 13 lirayı görmesinin ardından CHP MYK yarın olağanüstü toplanacak. Kılıçdaroğlu, bugün CHP Ekonomi Masası üyeleri ile olağanüstü toplantıda bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu programlarını iptal etti, CHP MYK’sı olağanüstü toplanıyor

TL'ni tarihi değer kaybının ardından Ankara'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarınki ziyaretlerini iptal ettiğini ve parti MYK'sının olağanüstü toplanacağını duyurdu.

EKONOMİ MASASI İLE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Kemal Kılıçdaroğlu, TL’nin tarihi değer kaybı nedeniyle CHP Ekonomi Masası üyeleri ile olağanüstü toplantıda bir araya geldi.

6 PARTİNİN KURMAYLARI MECLİSTE BİR ARAYA GELDİ

Ayrıca CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcıları da TBMM'de bir araya geldi. Yaptıkları görüşmeye ilişkin fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Gelecek Parti'li Ayhan Sefer Üstün, “Halkımız ümitsiz olmasın… Cehaletten ihanete geçildiği bu zor zamanda altı parti TBMM'de çare için çalışıyoruz…” dedi.

Dolar 13 TL'yi geçti, Akşener ekonomi kurmaylarını topladı İlginizi Çekebilir Dolar 13 TL'yi geçti, Akşener ekonomi kurmaylarını topladı Erdoğan 'ekonomik savaş' dedi, vatandaş tepki gösterdi İlginizi Çekebilir Erdoğan 'ekonomik savaş' dedi, vatandaş tepki gösterdi

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...