Kılıçdaroğlu’ndan AKP’li Özhaseki’nin açıklamasına yanıt: Müjdemi isterim Erdoğan…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin, “Yüzde 45 oyumuz var" açıklamasına, sandığı işaret ederek karşılık verdi. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’a seslenen Kılıçdaroğlu, “Müjdemi isterim. Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim” dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan AKP’li Özhaseki’nin açıklamasına yanıt: Müjdemi isterim Erdoğan…

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, “Son seçimlerde Ankara, İstanbul’a kilitlendiği için olay biraz, sanki millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var yine” açıklamasında bulundu.

“HAYDİ NE BEKLİYORSUN”

Özhaseki'nin açıklamasına sosyal medya hesabı üzerinden karşılık veren ve paylaşımında Erdoğan'ı etiketleyen Kılıçdaroğlu, “Müjdemi isterim. Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim” ifadelerini kullandı.

AKP'li Özhaseki: Yüzde 45 oyumuz var İlginizi Çekebilir AKP'li Özhaseki: Yüzde 45 oyumuz var Kılıçdaroğlu'ndan özeleştiri: Bizim de eksiğimiz, kusurumuz, yanlışımız vardı İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'ndan özeleştiri: Bizim de eksiğimiz, kusurumuz, yanlışımız vardı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...