Meral Akşener: Şimdi şerefsiz şerefsiz geziyorlar

İYİ Parti lideri Akşener, Gümüşhane ziyaretinde bir vatandaşın "Sözüm ona ulusal basında FETÖ'cü oldunuz" sözlerine sert cevap verdi. Akşener, "Ben milletvekili değilim. Dokunulmazlığım da yok. ‘Bu kadın FETÖ’cü’ dendiği zaman ‘Gereğini yapın, yapmazsanız şerefsizsiniz’ demiştim. Aradan yıllar geçti, şerefsiz şerefsiz gezdi hepsi" ifadelerini kullandı.

Meral Akşener: Şimdi şerefsiz şerefsiz geziyorlar

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gümüşhane Merkez ilçesindeki esnaf ziyaretlerinin ardından Kelkit ilçesinde ziyaretlerine devam etti. Akşener ile esnaf ziyareti sırasında konuşan bir vatandaş, “Sözüm ona ulusal basında İYİ Parti'ye karşı gerçekten bir linç kampanyası var. Özellikle şahsınıza dair. FETÖ'cü oldunuz çıktınız. Bu anlamda söyleyecek bir şeyleriniz var mı?” diye sordu.

“HÂLÂ DOKUNULMAZLIĞIM YOK”

Akşener, bu soruya şöyle cevap verdi:

“Aslında söverim de. Bana yakışmıyor. Sövmüş sayın. İkincisi ben milletvekili değilim. Dokunulmazlığım da yok. ‘Bu kadın FETÖ'cü' dendiği zaman ‘Gereğini yapın, yapmazsanız şerefsizsiniz' demiştim. Aradan yıllar geçti, şerefsiz şerefsiz gezdi hepsi. Hâlâ dokunulmazlığım yok.”

ESNAFIN CERVABI AKŞENER’İ ŞAŞIRTTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gümüşhane'deki ziyaretlerinin ardından Bayburt'a geçti. Akşener, Bayburt'ta Merkez ilçesi esnafının sorunlarını dinledi.

İşlerinin düşmesinden yakınan bir kuyumcu esnafı, vatandaşın alım gücünde de önemli bir gerileme olduğunu kaydetti.

Akşener'in düğünler için hangi takıların tercih edildiğini sorması üzerine kuyumcu esnafı, “Eskiden çeyrek takılıyordu düğünlerde. Şimdi gram. 1 gram. Yarım gram alıyorlar” yanıtını verdi.

Akşener, “Yarım gram da mı var?” diye sorarak şaşkınlığını ifade etti.

Kuyumcu esnafı, yarım gram altının 250 lira olduğunu belirtti.

Akşener dehşete düşüren o görüntüleri paylaştı: Derhal askerlerimizi o bataklıktan çekin İlginizi Çekebilir Akşener dehşete düşüren o görüntüleri paylaştı: Derhal askerlerimizi o bataklıktan çekin Meral Akşener'den sert tepki: Bundan daha salakça bir eylem olamaz İlginizi Çekebilir Meral Akşener'den sert tepki: Bundan daha salakça bir eylem olamaz