Sorumsuz genç AVM girişinde yakalandı

Karabük’te yeni tip corona virüsü (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinada olması gereken genç AVM girişinde yakalandı.

Sorumsuz genç AVM girişinde yakalandı

Haftalık vaka sayısının 454'e yükseldiği Karabük'te denetimler sıklaştırıldı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kentin en kalabalık bölgelerinde sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları kapsamında denetimlerini sürdürürken AVM gibi insan hareketliliğinin yoğun olduğu kapalı mekanlara vatandaşlar HES kodu sorgusunun ardından alınıyor.

HES SORGUSUNDA ÇIKTI

Karabük'te corona virüsü testi pozitif çıkan kişilerle teması bulunması nedeniyle evinde karantinada olması gereken Barış Aksoy (17) isimli genç alışveriş merkezine giriş yapmak istediği sırada güvenlik görevlileri tarafından durduruldu.

HES sorgusu yapılan gencin karantinada olduğunu belirleyen görevliler durumu polis ve 112 ekiplerine bildirdi. Görevli gözetiminde bekletilen Aksoy, sağlık ekipleri tarafından alınarak ambulansla evine götürüldü. İHA

Coronadan ölenlerle ilgili validen çarpıcı açıklama İlginizi Çekebilir Coronadan ölenlerle ilgili validen çarpıcı açıklama Bir doktor daha coronaya yenik düştü İlginizi Çekebilir Bir doktor daha coronaya yenik düştü
Adıyaman Çankırı Corona doktor Emniyet HES kodu Karabük Kırşehir Malatya Maske Ölüm Polis Sağlık Türkiye Van