Süper Loto sonuçları: Süper Loto’da büyük ikramiye 60 milyona dayandı

Süper Loto sonuçları, Milli Piyango'nun canlı web sayfasında dün akşam açıklandı! Büyük ikramiye tekrardan devrederken, devrettiği ikramiye tutarı 57 milyon Türk Lirası. Milli Piyango Süper Loto verileri haber içeriğinde. Süper Loto sonuçlarına göre şanslı numaralar 5-14-34-37-49-51 oldu.

Süper Loto sonuçları: Süper Loto’da büyük ikramiye 60 milyona dayandı

Süper Loto'da devir devam ediyor! Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto’nun 2 Kasım tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto'da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU

Süper Loto'nun 2 Kasım tarihli 131. çekiliş sonuçları şu şekilde: 5-14-34-37-49-51

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango’nun yenilenen sisteminde Süper Loto’da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto’da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto’da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...