İstanbul’da yasa dışı cinsel içerikli ürün baskını

İstanbul'da düzenlenen operasyonda cinsel içerikli 4 bin 70 hap ve 7 bin 963 macun ile birlikte tüp halinde adet sıvı, 280 litre macun ve imalatta kullanılan makineler ele geçirildi.

İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü birimlerince Eyüpsultan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de katıldığı geniş çaplı çalışma gerçekleştirildi.

İlçede “Yasa Dışı Cinsel İçerikli Ürün” konusu ile ilgili yürütülen çalışmalarda dün gece saat 03.30 sıralarında İslambey Mahallesinde polisi görünce güzergah değiştiren 5 şüpheli yakın takibe alındı. Emniyet ekiplerince takip edilen ve bir depo önüne geldiklerinde şüpheli hareketlerde bulunan A.A., Y.A., G.G., İ.D. ve T.İ. isimli 5 kişi kontrol amaçlı durdurularak GBT sorgusuna sokulurken, depoda inceleme gerçekleştirildi.

Depo içerisinde yapılan aramada, cinsel performans artırıcı olduğu belirlenen ve piyasa değeri yaklaşık 1 milyon 100 bin lirayı bulan 7 bin 963 macun, 4 bin 75 hap, plastik tüp halinde 900 sıvı, 7 adet 60 litrelik variller içerisinde toplamda 280 litre macun ve imalatta kullanılan makineler ele geçirildi.

(İHA)

Şüpheli araçtan bin 474 adet cinsel içerikli kaçak ürün çıktı İlginizi Çekebilir Şüpheli araçtan bin 474 adet cinsel içerikli kaçak ürün çıktı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...