Kızların saç saça kavgası kamerada

İstanbul Esenyurt’ta bir grup genç kız, tartıştıkları bir başka kıza parkta tekme tokat saldırırdı. Kavga anını ise, olayı izleyen arkadaşlarına kaydettirip videoyu sosyal medyada yayınladı. Bir süre sonra dayak yiyen kız videoların yayılmasına sinirlenerek, intikam almak için gurupta bulunan başka bir kıza saldırarak görüntüleri paylaştı.

Esenyurt Yeni Mahalle'de, bir grup genç kız, nedeni bilinmeyen bir sebepten ötürü başka bir kız ile tartıştı. İlerleyen süreçte kavgaya dönüşen olayda kız grubu, parka çağırdıkları arkadaşlarına saldırdı.

İNTİKAM İÇİN GÖRÜNTÜYÜ ÇEKENE SALDIRDI

O sırada olayı izleyen arkadaşlarına kavgayı kaydettiren kızlar, videoyu sosyal medya hesaplarında yayınladı. Bir süre sonra videonun yayılmasına sinirlenen genç kız, intikam almak için gruptaki bir kıza saldırdı.

İkili arasında dakikalarca süren kavga anları ise bir önceki olayda olduğu gibi kavgayı izleyenler tarafından kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı. Parkta yaşanan kavga sırasında ise kızdan düşen cep telefonunu çaktırmadan cebine koyan bir çocuk ise kameraya yansıdı. (İHA)

Genç kız uyuşturucu yüzünden tartıştığı arkadaşını kolundan bıçakladı İlginizi Çekebilir Genç kız uyuşturucu yüzünden tartıştığı arkadaşını kolundan bıçakladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...