Trakya’da siste kayboldu

Trakya'da sabah saatlerinde başlayan sis, kent merkezlerinde etkisini artırarak görüş mesafesini düşürdü. Edirne'de görüş mesafesi 15 metreye kadar düşerken, Tekirdağ merkezde ise gün boyu devam etti, bazı saatlerde şehir görünmez oldu.

Trakya’da siste kayboldu

Trakya’da genelinde geceden itibaren itibaren başlayan sis, sabah saatlerinde de etkisini sürdürdü. Sis sebebiyle Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'nde görüş mesafesi yer yer 15 metreye kadar düşürdü. Yaşanan yoğun sis sebebiyle trafik ekipleri de kontrollerini sıklaştırdı. 3

Edirne'de tarihi Meriç ve Tunca köprüleri sisle kaplanırken Mimar Sinan'ın şaheserim dediği Selimiye Camii ise adeta gözden kayboldu. Trafiğin durma noktasına geldiği kentte, araç sürücüleri araçlarında dörtlülerini yakarak kontrollü şekilde ilerledi. Ayrıca sis nedeniyle kent merkezlerinde birçok maddi hasarlı kaza meydana geldi.

TEKİRDAĞ’DA GÖZ GÖZÜ GÖRMEDİ

Tekirdağ’da öğleden sonra saat 15.00’e kadar etkisini sürdüren sis dolayısıyla zaman zaman şehir merkezi gözden kayboldu. Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçe sahilinde de görüş mesafesi 40 metrenin altına düştü. İkindi vakti güneşin etkisiyle sis kayboldu. (İHA)

Çanakkale Boğazı'nda deniz ulaşımına sis engeli İlginizi Çekebilir Çanakkale Boğazı'nda deniz ulaşımına sis engeli

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...