‘Sevgilime sarkıntılık yaptı’ diyerek husumetlisini kasığından vurdu

Adana'da, husumetlisi Orhan K.'yi (25) kasığından vurup, kaçan Hüseyin Çiçek (26) ile arkadaşları Nami Yavçın (22) ve Kemal Keleş (27), polis ekiplerince yakalandı. Tutuklanan 3 şüpheliden Çiçek, ifadesinde, "Orhan, geçmişte sevgilime sarkıntılık yaptığı için husumetliydik. Karşılaşınca tartıştık ve durum bu noktaya geldi" dedi.

‘Sevgilime sarkıntılık yaptı’ diyerek husumetlisini kasığından vurdu

Seyhan ilçesi Ova Mahallesi’nde  aralarında husumet bulunan Orhan K. ile Hüseyin Çiçek, 28 Temmuz günü saat 21.30 sıralarında sokakta karşılaşınca tartışmaya başladı. Tartışma, Çiçek’in arkadaşları Nami Yavçın ve Kemal Keleş’in de dahil olmasıyla kavgaya dönüştü.

Bu sırada Çiçek, tabancayla Orhan K.’yi kasığından vurdu. Orhan K., kanlar içinde yere yığılırken, şüpheliler de otomobille kaçtı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahale sonrası Orhan K., ambulansla Seyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Gözaltına alınan şüphelilerden Hüseyin Çiçek, ifadesinde, “Orhan, geçmişte sevgilime sarkıntılık yaptığı için husumetliydik. Olay günü karşılaşınca tartıştık ve durum bu noktaya geldi” dedi. Emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. (DHA)

İstanbul'da taciz şüphelilerine pusu kurup dövdüler İlginizi Çekebilir İstanbul'da taciz şüphelilerine pusu kurup dövdüler

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...