Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arada filminin galası yapıldı
Arada filminin galası yapıldı
Burak Deniz ve Büşra Develi’nin rol aldığı Arada filmi, geride bıraktığımız akşam Vadistanbul'daki galasıyla izleyicinin karşısına çıktı.
Emre ÇEVİK
Kültür Sanat 12 Nisan 2018 - 09:47

Oyuncu Burak Deniz ve Büşra Develi'nin başrollerini paylaştığı, yazar ve yönetmen koltuğunda Mu Tunç'un oturduğu Arada filminin galası, 11 Nisan 2018 Çarşamba akşamı Vadistanbul AVM'de gerçekleştirildi. Sanat ve cemiyet dünyasından Deniz Akkaya, Müge Boz, Esin Moralıoğlu, Merve Çağıran, Ayşe Tolga gibi pek çok ünlü ismin katıldığı gala gecesi renkli dakikalara sahne oldu. Giyim kodu punk rock olan geceye katılan misafirler tarzlarıyla dikkat çekti. Film gösterimi sonunda salonda büyük alkış sesleri yükseldi.

Müge Boz

Müge Boz

Mu Tunç, kendi yönettiği filmi yine kendi aile hikayesinden yola çıkarak ve gerçek olaylardan esinlenerek kaleme aldı. Film doksanlı yıllarda İstanbul'da punk müzik yapan bir gencin, sevgilisiyle birlikte Kaliforniya'ya gitmek için her şeyi göze aldığı bir geceyi anlatıyor. Filmde Burak Deniz ve Büşra Develi'ye; Eriş Akman, Deniz Celiloğlu, Selim Bayraktar, Ceren Moray, Seda Akman ve Yüksel Ünal eşlik ediyor.

Merve Çağıran

Merve Çağıran

Son güncelleme: 17:56 - 12.04.2018