Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ödüllü grup Minor Empire’ın yeni albümü çıktı!
Ödüllü grup Minor Empire’ın yeni albümü çıktı!
Kanada Folk Müzik Ödülleri'nde ve Kanada Bağımsız Müzik Ödülleri'nde 'En İyi Dünya Grubu' unvanlarını alan ve bu ülkedeki radyolarda en çok çalınan gruplardan olan Minor Empire, yeni albümü Uprooted'ı müzikseverlerle buluşuyor.
Kültür Sanat 16 Mart 2018 - 14:26

Geçtiğimiz ay ABD'de Bağımsız Müzik Ödülleri'ne ‘Dünya Albümü’ ve ‘Dünya Müziği Yapımcısı’ kategorilerinde aday gösterilen ‘Uprooted’, Türkiye’deki müzikseverlerle de buluştu.

Minor Empire'ın yeni albümü Uprooted, köklerinden koparılanların hikayesini anlatan epik bir konsept albümü. Albümdeki ‘Dünya’, ‘Bahar’, ‘Güneş Türküsü’ parçaları şimdiden Kanada radyolarında favoriler arasına girdi.

BENZERSİZ TINI

Kariyerlerine başladıkları 2011 yılından bu yana, yarattıkları benzersiz tını ve popülerizme ödün vermeyen tarzları ile dünya çapındaki müzik eleştirmenlerinin ve dinleyicilerinin övgü ve beğenilerini toplamış olan Minor Empire, yapımcı, gitarist, besteci Ozan Boz ve vokalist, besteci Özgü Özman'in ikinci ülkeleri Kanada'da hayata geçirdikleri bir proje.