Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Afili Aşk 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 8. son bölüm izle…
Afili Aşk 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 8. son bölüm izle…
Afili Aşk 8. yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluştu. Afili Aşk son bölümünde Ayşe ve Kerem'in oynadıkları evlilik oyunu karmaşık bir hal alıyor! Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli ve Yelda Yiğiter'in yer aldığı Afili Aşk 9. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı! İşte son bölümde yaşananlar ve izlemek linki...
Magazin 31 Temmuz 2019 - 22:25

Afili Aşk 8. bölümü ile Kanal D’de izleyicilerin karşısına çıktı. Yayınlanan son bölümde; bir süredir kayıp olan yüzüğünü bulan Ayşe’nin, Kerem hakkındaki olumsuz düşünceleri değişmeye başlıyor. İkili artık evlilik oyunun oynamakta zorlanırken Ayşe ve Kerem zorlu bir karar verme süreci içerisinde kendilerini bulurlar.

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

AFİLİ AŞK SON BÖLÜM İZLE

Kaybettiği yüzüğü bulan Ayşe'nin kafasında Kerem ile ilgili artık büyük bir soru işareti vardır. Bu evlilik oyunu Ayşe ve Kerem için gittikçe daha karmaşık bir hal alır. Ayşe bir yandan Kerem'in tutarsız davranışlarını anlamaya çalışırken, bir yandan da Yelda'nın sınavlarına tabii olur.

Yelda ise, gelinini bu zamana kadarki en zorlu sınavına hazırlar; fakat, işler planlandığı gibi gitmez. Ayşe kaldıramayacağı bir yükün altına girdiğini farkına varır. Ayşe ve Kerem büyük bir karar vermek zorunda kalacaklardır.

Son güncelleme: 22:39 - 02.08.2019