Deniz Evin ve Gaye Evin dizileri için gittiği Fas’tan dönemedi

Dizileri 'Beni Affet' için Fas'a giden Deniz ve Gaye Evin mahkemelik oldu.

Deniz Evin ve Gaye Evin dizileri için gittiği Fas’tan dönemedi

‘Beni Affet’ dizilerinin oyuncuları, aynı zamanda karı koca olan Deniz Evin ve Gaye Evin dizilerinin hayranlarıyla buluşmak üzere Fas’a gitmişti. Burada hayranlarıyla buluşan çiftin başına çok talihsiz bir olay geldi.

TELEFON NUMARASI TÜM FAS’A DAĞILDI

Deniz Evin’in cep telefonu numarası bir şekilde tüm Fas’a dağıtılınca, hayranları ona ulaşabilmek için bu numarayı aramaya ve mesaj atmaya başladı. Kısa sürede yüzlerce mesaj ve aramayla karşı karşıya kalan Deniz Evin de bu durumun önüne geçebilmek için mahkemeye başvurdu. Ancak işlerinin kısa sürede çözüleceğini uman Evin çifti, mahkeme işlemlerinin birkaç gün süreceğini ve bu yüzden de Fas’ta 1-2 gün daha kalmaları gerektiğini öğrenince Türkiye’deki planlarını ertelemek zorunda kaldı. Çift, 12 gündür Fas’ta bulunuyordu.

gaye-sli

GAYE EVİN’DEN SÖZCÜ’YE ÖZEL AÇIKLAMA

Telefon numaralarının çalınması ardından yaşadıkları süreci Sözcü’ye anlatan Gaye Evin şunları söyledi: “Şu an her şey yolunda… Ödül aldık Deniz’le burada… Biz bunların heyecanı içerisindeyken, bir uygulama aracılığıyla Deniz’in telefon numarasını almışlar. Facebook üzerinden de bir grupta paylaşmışlar. O yüzden Deniz’i bir günde yüzlerce kişi aradı. Şikayetçi olduk, olay savcılığa gitti. Aramalar durdu Facebook’taki grup bloke edildi. Herhangi bir sorun kalmadı çok şükür”