Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deren Talu’nun mayolu pozları çok konuşuldu
Deren Talu’nun mayolu pozları çok konuşuldu
Geride bıraktığımız haftalarda bir filmde rol alacağı ortaya çıkan Deren Talu, sosyal medya hesabından paylaştığı mayolu pozları ile dikkat çekti.
Magazin 13 Haziran 2019 - 14:25

Şimdilerde sevgilisi Cem Yılmaz ile mavi turda olan Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, iddialı mayolu pozuyla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Attığı adımlarla oyunculuk sektöründe ilerlemek istediğini gösteren Deren Talu, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimlerden… Henüz çok genç olmasına rağmen yaptığı cesur paylaşımlarla haberlere konu olan Talu, instagram hesabından paylaştığı mayolu fotoğrafları ile çok sayıda yorum aldı. Annesi Defne Samyeli’nin bikinili görüntüleri konuşulmaya devam ederken gelen bu mayolu paylaşımlar takipçilerinin yorumlarına da yansıyan Deren Talu, parlak siyah mayosuyla verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Talu’nun fotoğrafı kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.