Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kimse Bilmez neden final yaptı! Kimse Bilmez final bölümü izle…
Kimse Bilmez neden final yaptı! Kimse Bilmez final bölümü izle…
Kimse Bilmez final bölümüyle ATV ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şenal’ın yer aldığı dizinin neden final yaptığı merak ediliyor. Kimse Bilmez final bölümünde; Vedat en sonunda Pilot'a babasının katilinin Ali olduğunu söyler. Ali ve Sevda rahat bir nefes alma hayali kurarken çıka gelen Nedim, yıllardır içinde biriktirdiği intikam hissini bir anda ortaya çıkarır. İşte Kimse Bilmez final izleme linki...
Magazin 29 Aralık 2019 - 19:17

Kimse Bilmez yaz sezonunda ATV ekranlarında yayınalanmaya başlamıştı. Kış sezonuyla dizinin yayın günü değişmişti. Dizi hakkında final kararı alındı ancak neden final yapıldığına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. Dizinin reytinglerde başarılı olamaması nedeniyle bittiği tahmin ediliyor.

KİMSE BİLMEZ FİNAL İZLE

Ali ve Sevda rahat bir nefes alma hayali kurarken çıka gelen Nedim, yıllardır içinde biriktirdiği intikam hissini bir anda ortaya çıkarır.Tek hayali huzurlu bir hayat olan Ali, Nedim’in karanlık yüzünden sevdiklerini koruyabilmek için her şeyi göze alır.

Öte yandan Nedim’in vurduğu Kurtbey, ölüm döşeğinde her şeyi Ali’ye anlatmak ister. Ali, Kurtbey’in büyüttüğü Zeynep’in kardeşi olduğunu öğrenebilecek mi? Vedat ise babasının katilinin Ali olduğunu bile bile intikam hisleriyle yanıp tutuşmaktadır.Vedat en sonunda Pilot’a babasının katilinin Ali olduğunu söyler.

Bu gerçeği öğrenen Pilot ne yapacak?Ali’nin, Nedim’den kurtulmak için bir planı var mı? Kötülükleriyle nam salan Nedim, Sevda’yı öldürecek mi? Ali ve Sevda için mutlu son olacak mı?

Son güncelleme: 07:37 - 30.12.2019