Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sera Kutlubey kimdir? Sera Kutlubey nereli ve kaç yaşında?
Sera Kutlubey kimdir? Sera Kutlubey nereli ve kaç yaşında?
Sera Kutlubey, 1994 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Kehribar dizisi ile yaşayan Sera Kutlubey hakkında merak edilenler haberimizde... Sera Kutlubey nereli ve kaç yaşında?
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 09:29

Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde, Cemre Yılmaz karakterini canlandıran Sera Kutlubey hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Sera Kutlubey kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

SERA KUTLUBEY KİMDİR?

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamış ardından Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Zalim İstanbul dizisinde Cemre karakterine hayat veren Sera Kutlubey, 1.67 metre boyunda, 52 kilo ve Koç burcudur.

Sera Kutlubey’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Zalim İstanbul (Cemre) (TV Dizisi)
2017 – İsimsizler (Seher) (TV Dizisi)
2016 – Babam ve Ailesi (Hasret) (TV Dizisi)
2016 – Kehribar (Genç Leyla) (TV Dizisi)

 

Son güncelleme: 09:30 - 26.04.2019