Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Denim Rihanna ile daha seksi
Denim Rihanna ile daha seksi
Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna sayesinde yükselişe geçen ‘Denim on Denim’ (kot üstüne kot) trendi 2018’de popülerlikte zirve yapacak...
Moda 15 Nisan 2018 - 05:05
ag_819057_001

Moda dünyasının değişmeyen parçalarından biri hiç kuşkusuz denim… İşte bu zamansız parça özellikle son yıllarda ‘Denim on Denim' trendi olarak karşımıza çıkıyor. Bu akımın en sıkı takipçisi ise dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna. Her sezon farklı modeller ve ilginç kombinlerle karşımıza çıkan bu zamansız parça, bu sene zirveyi zorlayacak…

rihanna-1

Rihanna, fark yaratan stiliyle denimi bir kalıpla sınırlandırmamak gerektiğinin en güzel örneği…

Havalı görünmenin en kolay yolu

Kot pantolon, şort, ceket, gömlek gibi parçaların birbiriyle kombinlenmesiyle yapılan trendi uygulayıp da havalı görünmemenize imkan yok. Bunun için çok fazla uğraşmanıza da gerek yok. Zira Rihanna'nın stilini incelerseniz, oversize parçalarla bile ne kadar cool bir görünüme sahip olduğunu görebilirsiniz.

spl1600155_002

Partilerin vazgeçilmezi

Sokak modasının forması haline gelen kot günümüzde sınıf atlıyor ve şık partilere dahi sıçrıyor. Işıltılı ortamların vazgeçilmezi denimde, son zamanlarda işlemeli, motifli, patchwork, baskılı denimler oldukça popüler. Yine ünlü şarkıcının stilinde de bu detayları görebilirsiniz. Bu akımın tek dezavantajı, çok farklı bir tarz yaratamıyor olmak.

spl1571931_004
Etiketler